آشنایی با انواع دستگاه های جوجه کشی

دستگاه های جوجه کشی

بنا به این دلیل که در بازار ما با انواع مختلف دستگاه های جوجه کشی مواجه می شویم . این تنوع و عدم آگاهی ما منجر به مشکل در انتخاب بهترین و کاربردی ترین دستگاه می شود.

تیم تحقیقاتی عصر رباتیک بر آن شده تا به معرفی انواع دستگاه های جوجه کشی بپردازد تا شما عزیزان بتوانند بهترین انتخاب را انجام دهند.

ماشین های جوجه کشی و با موتور ای سی در مدل ها و با ظرفیت های مختلفی ساخته می شود چون:

دستگاه های جوجه کشی خانگی:

در ابعادهای کوچک ساخته می شود تا کاربر بتواند دستگاه را حمل و جابه جا کند. برای ساخت دستگاه های جوجه کشی میتواند ازانواع  موتورهای AC چون موتور 49KTYZ ، 68KTYZ ، 50KTYZ  ، 60KTYZ  در دورهای مختلف استفاده نمود.

دستگاه جوجه کشی حرفه ایی:

این دستگاه ها نیز می تواند به صورت دستگاه خانگی مورد استفاده قرار بگیرد. به این دلیل حرفه ایی نامگذاری شده که این دستگاه برای جوجه کشی پرندگان کمیاب و گران قیمت مورد استفاده قرار می گیرد. در نتیجه میزان درجه چرخش و رطوبت رسانی و تنظیم دمای این دستگاه با حساسیت بالا طراحی شده. به همچنین ظرفیت این دستگاه برای تعداد تخم های محدودی می باشد.

دستگاه جوجه کشی صنعتی:

این نوع دستگاه ها در مزارع پرورش مرغ و طیور مورد استفاده قرار میگیرد و دارای ظرفیت بسیار بالا تا هزاران تخم نیز می باشد.

دستگاه جوجه کشی اتوماتیک:

به صورت خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد .به دلیل سهولت کار با این چنین دستگاه ها به دلیل اتوماتیک بودن برا افراد مبتدی و تازه کار بسیار مناسب می باشد.

جوجه کشی شترمرغ:

شترمرغ یکی از خاص ترین و پردرامدترین پرندگان در جهان می باشد . همچنین دستگاه پرورش شترمرغ یک دستگاه متفاوت از دیگر دستگاه های جوجه کشی می باشد . مهمترین تفاوت های این دستگاه سیستم رطوبت رسانی، تهویه، تبادل دمایی و همچنین انتخاب موتور برای چرخش می باشد.

که یکی از مناسب ترین و با کیفیت ترین موتور ای سی مورد استفاده برای دستگاه جوجه کشی موتور ، 68KTYZ ، 50KTYZ  ، 60KTYZ  در دورهای مختلف استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...

در حال حاضر ثبت سفارشات غیرفعال می باشد