موتور جوجه کشی

موتور جوجه کشی

معرفی اجمالی موتور جوجه کشی

موتور AC : موتور مخصوص دستگاه های جوجه کشی صنعتی از انواع  موتور های کم مصرف با قدتی بسیار بالا میباشد، این موتور های ای سی قابلیت کارکرد با برق ۲۲۰ ولت  را دارند که امکان اتصال مستقیم به برق شهری در آن فراهم شده است.

از جمله می توان به نمونه موتور های ای سی اشاره کرد:

Tyz49

50Ktyz

60Ktyz

68Ktyz

80Ktyz

RPMموتور ای سی

دور موتور ای سی دستگاه جوجه کشی

با کمی توجه خواهید فهمید که هرچه تعداد دور موتورگیربکسدار پایین تر باشد قیمت موتور گیربکسدار نیز بالاتر و هرچه دور موتور ای سی در دقیقه بیشتر باشد قیمت موتور ای سی نیز کاهش خواهد یافت.  برای ساخت یک دستگاه جوجه کشی هرچه میزان دور در دقیقه یک موتور AC پایینتر باشد بهتر است به همین دلیل فروشگاه عصررباتیک این موتورهای گیربکسدار را با سرعت یک دور بر دقیقه پیش نهاد می کند. که حرکت بسیار آرام اما قدرتمندی را برای دستگاه جوجه کشی و البته تخم های نطفه دار به ارمغان خواهد آورد. به معنای دیگر میتوانیم بگوییم این ها بهترین  موتور های ای سی برای دستگاه جوجه کشی بهترین نوع موتور می باشد.

راست گرد و چپ گرد

در بسیاری از موتورهای جوجه کشی مشاهده میشود که فقط از گردش به سمت راست یا چپ پشتیبانی می نمایند، اما موتور های AC طراحی شده اما موتور های گیربکسدار معرفی شده از گردش دوطرفه بهره میبرند که کاربر را در انتخاب محل قرار گیری موتور آزاد میگذارد و این یک مزیت بسیار بزرگ برای موتورAC است .

60Ktyz  50Ktyz  68Ktyz  Tyz49

هر چهار مورد موتور گیربکسدار معرفی شده هم راست گرد و هم چپ گرد می شوند.

گشتاور موتور های گیربکسدار

نیرویی که بخواهد قطعه ای راحول محوری بگردانددرآن قطعه تولیدگشتاورمی نماید.

با توجه به اینکه مقدارکار(W)نیزازحاصلضرب مقدارنیرودرتغییرمکان بدست می آید لذا گشتاور و کارمی توانند واحد مشترک  N.M را داشته باشند ولی بایستی توجه داشت که مقدارآنها دریک قطعه گردنده مساوی نمی باشد بعنوان مثال دردستگاه لنگی که بانیروی ثابتی می گردد گشتاور ثابت مانده ولی مقدارکاربه نسبت مسافتی که نیروطی میکند تغییرمی یابد.

از جمله گشت آور های موتور ای سی به ترتیب زیر می باشد.

Tyz49         10kg/Cm

50Ktyz       45Kg/Cm

60Ktyz       95Kg/Cm

68Ktyz     140Kg/Cm

موتور گیربکسدار ای سی

گیربکس دار

موتور گیربکس دار:

گیربکس یکی از اصلی ترین اجزای جوجه کشی می باشد. ارزش آن به قدری است که شاید بتوانیم با موتور در یک جایگاه قرارش دهیم. دو دلیل برای اهمیت بالای گیربکس وجود دارد؛ اول آنکه هر موتوری دور محدودی داراست و بیشتر از آن نمی تواند کار بکند و نکته دوم گشتاور معینی است که هر موتور با حداکثر دور خود می تواند تولید بکن.

کیفیت قطعات

کیفیت موتورهای جوجه کشی

فروشگاه عصررباتیک در تلاش هست تا بهترین موتور های موجود در بازار رو تهیه و در سایت عصررباتیک به فروش قرار دهد.

تمامی موتور های گیربکس دار ای سی و دی سی موجود در فروشگاه عصررباتیک در بهترین کیفیت موجود در ایران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...

در حال حاضر ثبت سفارشات غیرفعال می باشد