مقدمه

هدف از این مقاله اشنایی با موتور دی سی و کاربرد انها می باشد. که در فروشگاه عصر رباتیک موجود می باشند. تا شما کاربران گرامی به راحتی بتوانید بر طبق نیاز خود موتور مناسب را تهیه کنید.

موتور دی سی موجود در فروشگاه عصر رباتیک:

موتور دی سی جزء اولین موتورهایی است که بوجود امده است این موتور انرژی الکتریکی را دریافت میکنند . از درون خود این انرژی الکترونیکی را به انرژی مغناطیسی تبدیل می کنند . انرژی مغناطیسی تبدیل به حرکت میشود. میزان سرعت و قدرت به حرکت درامدن موتور ها بستگی به انرژی مغناطیسی هر موتور دارد. به همین دلیل است که هر موتور دورخورجی و گشتاور خاص خود را دارد . هر کاربر بر اساس نیاز خود موتور منااسب را می تواند تهیه کند. موتور دی سی نخستین الکتروموتوری هست که وارد صنعت شده است.

عواملی که بر عملکرد موتور دی سی موثر هستند و همچنین موتورهای دی سی موجود در فروشگاه عصر رباتیک:

سرعت موتور دی سی میتواند با استفاده از تغییر ولتاژ تغذیه .تغییر مقدار جریان در میدان سیم پیچ در محدوده گسترده ای کنترل شود. موتور دی سی( DC) کوچک در ابزار آلات و اسباب بازی مورد استفاده قرار میگیرند. در موتور الکتریکی DC با عبور جریان الکتریکی در سیم پیچ، یک میدان مغناطیسی در آن به وجود می آید. جهت و قدرت میدان مغناطیسی به وجود آمده میتواند. از طریق تغییر جهت و شدت جریان میزان جریانی که به سیم پیچ میرود. اندازه سیم پیچ و تعداد دفعات پیچیده شدن سیم قدرت میدان مغناطیسی را میسازد تغییر کند.

کاربرد موتور دی سی موجود در فروشگاه عصر رباتیک:

موتور دی سی که فروشگاه عصر رباتیک عرضه کننده. انواع ان و با کیفیت و قیمتی مناسب می باشد جزء پرکاربردترین موتور ها می باشد ما در اطرافمان با نگاهی میتوانیم. وسایل الکترونیکی را ببینیم که با استفاده از موتو دی سی کار میکنند. مثل انواع رباتیک،درب اسانسور، بعضی از وسایل شهربازی، موتور در و پنجره های برقی،پرینتر.دریچه اسپیلت و هزاران وسیله الکتریکی دیگر که با استفاده از موتور دی سی کار میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...

در حال حاضر ثبت سفارشات غیرفعال می باشد