انواع موتور گیربکسدار

مقدمه:

موتور گیربگسدار که در فروشگاه اینترنتی عصر رباتیک انواع ان موجود می باشه به این صورت است که یک موتور ویک گیربکس به هم متصل می شوند و این گیربکس این قالبیت را بوجود می اورد که گشتاور و دور موتور تغییر کند به این صورت که هر چه دور خروجی موتور کمتر بشود گشتاور یا همان قدرت موتور بالاتر میرود و میتواند دستگاه ها و وسایل با وزن بالاتر را بچرخاند و هر چه دور خروجی موتور بالاتر برود یعنی با سرعت بالاتری در دقیقه دور بزند گشتاور و قدرت موتور پایین تر میرود و در نتیجه می تواند وسایل با وزن پایین را بچرخاند.

کاربرد موتورهای گیربکسدار موجود در فروشگاه عصر رباتیک:

موتورهای گیربکسدار دی سی (DC) دارای کاربردهای فراوانی میباشد .در فروشگاه عصر رباتیک ما تلاش کردیم که در تهیه موتور های گیربگسدار دی سی تنوع لازم را اجرا کنیم .

تمام موتورهایی که بر اساس کاربردشان نیاز دارند. مشتریان گرامی که به فروشگاه عصر رباتیک رجوع میکنند بتوانند نیازهای خود را در این فروشگاه عصر رباتیک تهییه نمایند.

از جمله کاربردهای موتورهای دی سی گیربکسدار میتوانند. برای دستگاه های دوچرخه برقی، جوجه گردان، دستگاه ماشین های شارژی، موتور دستگاه جوجه کشی، کیت دوچرخه برقی.موتورها برای اینکه دستگاه اسکوتر و دوچرخه را به اسکوتر و دوچرخه برقی تبدیل کرد.

موتور مناسب برای ساخت ربات، موتور گیربکسدار برای ساحت موتور و ماشین شارژی، ساخت وسایل سرگرمی و اسباب بازی، موتور گیربکسدار دی سی برای ساخت ویلچر برقی، ساخت ماشین گلف، نوار نقاله و موتور گیربکسدار برای ساخت نار نقاله و کانوپر، بازوی ربات، انواع صنایع پخت و پز، میکسرها و …..

انواع موتور گیربکسدار بر اساس ولت:

ولتاژ موتور های گیربگدار متفاوت می باشد و در فروشگاه عصر رباتیک موتورهای گیربکس دار دی سی با ولتاژ ۳ ولت تا ۲۴ ولت موجود می باشد که یکی از پرکاربردترین موتور در صنعت موتور گیربکسدار با ولتاژ ۲۴ می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...

در حال حاضر ثبت سفارشات غیرفعال می باشد